DE COMPLETE GROOTHANDEL VOOR KLIMAATBEHEERSING

Vacature Secretaresse - ondersteuning verkoop

Wij zijn misschien wel op zoek naar jou!
Wij zoeken een nieuwe collega met een dienstverlenend karakter voor de functie van:
 

Secretaresse/ondersteuning verkoopbinnendienst

24 - 32 uur per week

Op dit moment hebben wij voldoende reacties op deze vacature ontvangen!

Wat ga je doen?
Ben jij graag verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op kantoor, ben jij een spin in het web en wil jij het visitekaartje van ons bedrijf zijn?
Dan ben jij de duizendpoot waar we naar op zoek zijn!

Als Secretaresse/ondersteuning verkoopbinnendienst vervul je zelfstandig taken als het (telefonisch) te woord staan van klanten, helpen bij voorkomende secretariële taken, ondersteunen bij interne vragen, het relatiebeheer in ons crm-pakket Mamut, prijswijzigingen doorvoeren, maken en wijzigen van documentatie in Microsoft Office en het voorraadbeheer van kantoor- en huishoudelijke artikelen. Dit is maar een greep uit de taken die je kunt verwachten. Je werkzaamheden zijn erg divers.

Wie ben jij?
Wij zijn op zoek naar een vrolijke, ondernemende, zelfstandige persoonlijkheid die:
  • uitgebreide kennis van Microsoft Office heeft en dit weet toe te passen
  • ontvangen telefoontjes netjes en professioneel kan afhandelen/doorverbinden
  • orderverwerkingen kan uitvoeren: invoeren, planning, orderbevestiging sturen
  • prijswijzigingen kan verwerken
  • affiniteit heeft met techniek
  • mbo denk- en werkniveau heeft
  • oog heeft voor detail, gestructureerd werkt en goed kan schakelen tussen de verschillende werkzaamheden
  • goede beheersing heeft van de Nederlandse taal
  • proactief denkt en werkt in oplossingen

Wie zijn wij?
Wij zijn een innoverende groothandel op het gebied van klimaatbeheersing. Hierbij zijn wij actief in verschillende branches. Onze agrarische afdeling richt zich op klimaatbeheersing in de stal waarbij wij totaaloplossingen leveren voor een gezond klimaat voor de dieren. Ook zijn wij een paneelbouwer in een nichemarkt van veetransport waarbij een goed klimaat tijdens het transport van dieren centraal staat. Onze afdeling Koudhè richt zich op de sectoren Woningbouw, Utiliteit en Industrie en houdt zich bezig met de verkoop van airconditioning, warmtepompen en ventilatie. Comfort is voor de eindklant heel belangrijk en daarbij staat duurzaamheid bij ons hoog in het vaandel. Wij zijn altijd bezig met nieuwe ontwikkelingen en op zoek naar mooie oplossingen.

Naast de verkoop van onze producten vinden we service en ondersteuning ook heel belangrijk. Graag denken we in oplossingen en een goede samenwerking met de installateur is de basis voor succes voor ons. Er heerst een zeer informele cultuur waar ruimte is voor eigen inbreng en waar nieuwe ideeën altijd welkom zijn.

Is je interesse gewekt?
Je kunt je sollicitatiebrief met cv mailen naar onze afdeling personeelszaken ter attentie van Karin Nauta: k.nauta@kleventa.nl. Voor nadere inlichtingen kun je bellen met Karin via 0544-372994 of haar een e-mail sturen. Wij kijken uit naar je sollicitatie!verhuizen opslag Kleventa Solar
De opslag van onze Kleventa Solar-producten is verhuisd naar een andere locatie. Hier hebben we meer ruimte en kunnen we gebruik maken van een loading dock, zodat we...

Nieuwe coronavirus (Covid-19)
Beste relaties en gasten,
 
Zoals inmiddels algemeen bekend is, is er een nieuw coronavirus (Covid-19) dat een bedreiging vormt voor de volksgezondheid in Nederland...

Vacature Paneelbouwer
Wil jij je inzetten voor meer duurzaamheid in onze samenleving?
Denk je in oplossingen en is een leuke werkomgeving belangrijk voor je?


Dan zijn wij op zoek naar...

Nieuwsarchief:

Bedrijfssluiting rondom feestdagen
WIN een hoogwaardige video, ter waarde van € 250,-.
Bedrijfssluiting week 32 en 33
2e Pinksterdag zijn wij gesloten
Hemelvaartsdag 2019
Dutch Pork Expo beurs 2019
Dutch Poultry Expo beurs 2019
Update documentatie voor de agrarische sector
Samenwerking Universiteit van Twente
Expeditie Noordkaap 2019
Eindejaarssluiting 2018
Bedrijfssluiting week 32 en 33
Intersolar Munchen 2018
Vacatures Prismafilter
LIV Venray 2018
Expeditie Noordkaap 2018
Eindejaarssluiting 2017
RMV 2017
LIV 2017
Fantastische oplossing stofreductie
25-jarig jubileum Miranda Geboers
Zomervakantie 2017/Zwarte Cross
Hemelvaartsdag 2017
Koningsdag 2017
Nieuwe inhoudsopgave
Nieuwe producten (jan. 2017)
Eindejaarssluiting 2016
 
Bel: +31(0)544-372994
E-mail: info@kleventa.nl
Webdesign: i-3 Reclamebureau